Přístrojová lymfodrenáž

LYMFOVEN

Je stolní elektronický přístroj úspěšně používaný k lymfatické (mízní) drenáží. Lymfatická drenáž pomáhá normalizovat a udržovat vyvážený vztah dynamického proudění mezi krevním a lymf. systémem a tkání. Poruchy v mízním nebo žilním systému, málo aktivní svalové odčerpání mají za následek funkční i estetické změny kůže, podkoží i dalších orgánů. Lymfatická drenáž přístroji Lymfoven pomáhá ve značné míře zvýšit průtok a zmírnit, až zcela odstranit, negativní patologické projevy.

Je určen pro léčbu mízních (lymfatických) otoků, žilní nedostatečnosti, vhodný jako předoperační a pooperační prevence hluboké trombózy, rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky postižených končetin. Kontraindikací této léčby jsou otoky způsobené onemocněním ledvin nebo srdce. Přístroj je také za dohledu lékařů vhodnou pomůckou při rehabilitaci sportovců a pracovníků, kteří mají nadměrné zatížení dolních končetin (regenerace).Přístrojová lymfodrenáž je založena na přerušované kompresi končetiny a vytváření tlakové vlny, která podpoří jak lymfatický tak i žilní systém.

Přístrojová komprese je vhodná i jako preventivní terapie u lidí vystavených dlouhému stání, u zaměstnanců v obchodě, v dopravě apod.

INDIKACE

Lékařské: lymfodem primární a sekundární cévní nedostatečnost,chronická žilní nedostatečnost, křečové žíly, předoperační a pooperační prevence hluboké trombózy, terapie bércových vředů, pooperační a poúrazové otoky, profylaxe žilní trombózy.

Ostatní: odstranění pocitu těžkých nohou, rehabilitace sportovců a pracovníků s vysokým zatížením nohou jako součást celkového rehabilitačního programu.

KONTRAINDIKACE 

srdeční dekompenzace, jaterní cirhóza, otoky následkem hypoproteinu, akutní kožní záněty, zhoubné nádory, akutní bakteriální nebo virové onemocnění, otoky způsobené onemocněním ledvin a jater, nejasné břišní obtíže.

Relativní kontraindikace: těhotenství, menstruace, spastická zácpa.

Cena


Přístrojová lymfodrenáž

400 Kč / 30 min.

Manuální lymfodrenáž

1 200 Kč / 60 min.

Manuální lymfodrenáž

1 500 Kč / 90 min.

Kontakt


Mgr. NIKOLA PYLYPENKO

PRACOVNÍ DOBA: ST, ČT, PÁ - 08:30 - 15:30

BUDOVA MINISTERSTVA VNITRA

NA PANKRÁCI 72

(BUDOVA A, VEDLE CUKRÁRNY)

METRO C: Pražského povstání

telefon: +420 974 849 013

Prosím, vždy je třeba se dopředu objednat!

mobil: +420 608 999 940

e-mail: rehabko@pylypenko.cz 

nebo 

nik-mas@seznam.cz

IČO : 690 24 561